מי אנחנו

חברת מתכת שדי הינה מובילה ישראלית בייצור קונסטרוקציות, צנרת פלדה ונירוסטה, שיפוץ מיכלים תעשייתיים ובנייתם, בנייה וחידוש של משפכים תעשייתיים וביצוע עבודות מכניות בכל חלקי הארץ. החברה אשר הוקמה ע"י דוד דרעי ז"ל לפני למעלה מ- 17 שנים, מסתמכת על ניסיון וידע מקצועי, אמינות ארוכת שנים, ציוד חדשני ושיטות עבודה מתקדמות. לאורך שנות פעילותה, עשתה החברה אינספור פרויקטים תחת התקן ISO 9001-2008 אשר מהווים אבן דרך במפעלים המובילים בארץ. מדיניות השירות של חברת מתכת שדי דוגלת בשירות מקצועי, יעיל ואיכותי ללא פשרות. כחלק מכך, הלקוח מעודכן תמיד בסטאטוס הפרויקט באמצעות אנשי קשר העומדים לרשותו הן בשטח והן במשרד. כל אלה, הקנו לחברה מוניטין רב ועמדת מובילות, והיא משרתת את כל לקוחותיה לפי הסטנדרטים הללו.

חברת מתכת שדי מציעה מגוון רחב של פתרונות הנדסיים התפורים למידותיו של הלקוח ומבטיחים מענה מקיף לכל צרכיו התפעוליים והתקציביים.

ייצור קונסטרוקציות, צנרת, מיכלים ומשפכים במפעל מבוסס על תהליכי עבודה קפדניים ומתקדמים יחד עם חומר גלם באיכות הגבוהה ביותר שיש כיום בעולם, ולאורך התהליך מיושמים נהלי בקרת איכות קפדניים.

לחברה כושר ייצור של מספר פרויקטים במקביל, תוך עמידה ברף איכות גבוה ובלוחות זמנים שנקבעו מראש.

החברה מנהלת קשרים מקצועיים ועסקיים הדוקים עם חברות בינלאומיות מובילות בתחומן, ומסוגלת לספק מענה למגוון רחב של דרישות. לכן חברת מתכת שדי הינה בחירה מועדפת של לקוחות רבים, הנהנים מהידע, הניסיון והמקצועיות של החברה, בשילוב מכלול שירותים תחת קורת גג אחת.

אפיק פרסום בניית אתרים